درباره ما

درباره ما

ما افتخار داریم با بیش از سه دهه تلاش و تحقیق کارشناسان و کارکنان این شرکت با تولید و ارائه تشکهای ده رشته ورزشی از جمله کشتی،جودو ، کاراته،تکواندو ،ژیمناستیک ،دو و میدانی ، کبدی ،کونگ فو و ووشو، بوکس و آمادگی جسمانی مطابق استاندارهای بین المللی برای مسابقات رده های مختلف سنی انجام وظیفه نماییم. هدف ما توسعه و ارائه خدمات به ورزش و ورزشکار همراه با کاهش صدمات احتمالی وافزایش تواناییهای تکنیکی آنها ست. برای نیل به این هدف این شرکت مصمم بوده که استانداردهای بین المللی را در تولیدات خود گنجانده و در این جهت موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی من الجمله : تاییدیه تشک کشتی مدل دماوند از فدراسیون جهانی کشتی فیلا (FILA) ، تاییدیه تست تشک جودو مدل تخت جمشید از فدراسیون جهانی جودو (IJF) ، تاییدیه تشک تاتامی قفلی مدل گلستان از فدراسیون آسیایی کبدی(AAKF) و گواهی ایزو 9001 شده است . سایر تشکهای رزمی قفلی تولیدی این شرکت نیز با مواد نو و خارجی تولید میشود واز نظر کیفیت در حد تشک مدل گلستان است . ما مفتخریم که از بدو تاسیس تا به امروز طرف قرارداد با سازمان تربیت بدنی، کمیته ملی المپیک، تربیت بدنی استان و شهرستانها ، کلیه فدراسیونهای داخلی ، شهرداریها و کلیه ارگانها و نهادهای دولتی بوده و هستیم و تولیدات این شرکت به هیچ عنوان در فروشگاهها عرضه نشده و نخواهد شد. زیرا فقط به عشق و صرف خدمت به ورزش و جامعه ورزشی و ورزشکاران مشغول به فعالیت در این عرصه میباشیم. مدیران محترم میتوانند صحت مندرجات فوق را با مراجعه به سایت این شرکت و مطالعه مدارک و تاییدیه ها تطبیق نمایند و امیدواریم که همکاری خود را از ما دریغ نفرمایند چرا که همکاری با شما عزیزان برای ما افتخاری دیگر است.

خدمات ما

کلیه افراد فعال در این شرکت از بدو شروع به بخش تولید مشغول بکار هستند و طبیعتا" کلیه کادر فعال در شرکت دارای تجارب بیش از سه دهه میباشند که تجارب خود را کماکان به اجرا میگذارند.

با توجه به روزبودن بخش تولید و سابقه و تاییدیه ها اللخصوص فدراسیون جهانی فیلا کلیه اقلام تولیدی با بالاترین کیفیت موجود و قیمت مناسب رقابتی بین المللی در اختیار شما عزیزان میباشد .
بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان میرساند کلیه تولیدات این شرکت دارای خدمات پس از فروش جهت آرامش و اطمینان شما عزیزان از خریدتان میباشد بدون تفکر و هدف سودجویی .
جهت اطمینان شما عزیزان اعلام میداریم از نقطه صفر تا نقطه صد کلیه کادر فعال در این شرکت در کلیه بخشها از تولید تا امورات دفتر توسط کادر مجرب و با تجربه به انجام میرسد.

با تیم ما آشنا بشید

مهندس سید اکبر امین تبار

مهندس سید اکبر امین تبار

مدیر عامل

خانم افراشته

خانم افراشته

مدیر فروش

صادق تیزهوش

صادق تیزهوش

مدیر روابط بین الملل

مهندس سید محمدرضا امین تبار

مهندس سید محمدرضا امین تبار

مدیر سایت